Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українська легкоатлетка перемогла на престижному турніру у Хорватії

Юлія Левченко, яка спеціалізується на стрибках у висоту, здобула третю перемогу поспіль на змаганнях у новому сезоні.

Як повідомляє World Athletics, головними суперницями на цьому старті для Левченко у боротьбі за перемогу мали стати шведка Еріка Кінсі та легкоатлетка з Австралії Нікола Макдермотт. Обоє стрибунок брали у 2020 році планку на висоті 1.95 метри та вище, тоді як Левченко ділить найкращий результат сезону – 2.00 метри. Але такі прогнози були хибними, суперницям не вдалось нав’язати боротьбу єдиній українці.

Відразу чотирьом легкоатлеткам вдалось із першої спроби взяти висоту 1.87 метри. У наступній спробі на висоті 1.90 покинула боротьбу за нагороди словенка Лія Апостоловські, інші троє атлеток з першої спроби взяли цю висоту.
Планка на висоті 1.93 метри стала вирішальною для визначення призових місць. Левченко вдалось взяти таку висоту із першої спроби, а от її суперниці не зуміли підкорити дану висоту навіть з трьох спроб.

Читайте також: Легка атлетика: українки виграли змагання в Дессау

Левченко хотіла спробувати підкорити висоту 2 метри, але всі три спроби українки були невдалими. Тож її суперниці Кінсі та Макдермотт розділили між собою друге місце, обидві спортсменки взяли висоту 1.90.

Система Orphus