Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна підтримує позицію ЄС щодо подій у Білорусі, – Зеленський

Україна підтримує позицію країн-партнерів та Європейського Союзу щодо подій у Білорусі й закликає білоруську владу знайти діалог з народом, заявив Володимир Зеленський.

Про це повідомили в Офісі Президента.

«Якщо влада не знайде можливості діалогу зі своїми рідними людьми, цієї влади не буде. І тут Україна завжди підтримуватиме наших партнерів, і тут ми – однодумці зі всіма країнами Європи», – наголосив Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів після зустрічі з Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою у Братиславі.

Володимир Зеленський додав, що Україна неодноразово закликала владу Білорусі до діалогу з народом.  Президент нагадав, що наша країна має трагічний досвід, коли нехтування з боку влади інтересами народу призвело до кровопролиття.

«Ми ховали українців, яких убивали на Майдані. Ми бачили, як горіли люди й будівлі. Те, що ми сьогодні бачимо: якщо влада не зупинить ті дії, особливо дії правоохоронців, спрямовані проти свого народу, вони отримають дуже потужний результат і відповідь від народу», – додав Володимир Зеленський.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus