УХЛ: “Кременчук” забив 9 шайб “Білому Барсу” у третьому матчі плей-оф

Представники Полтавщини розгромив суперників.

Як розповіли в УХЛ, «Білий Барс» вийшов в досить урізаному складі: з різних причин матч пропускали лідери команди Кирило Кучер, Павло Таран, Сергій Логач, Максим Ядловський, Владислав Куцевич, Сергій Бабинець та Роман Благий.

Вже на 4-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард «Кременчука» Олександр Коробов, який реалізував більшість. Через 11 хвилин перевага “городян” подвоїв Владислав Грицьких.

У другій двадцятихвилинці «Білий Барс» зміг закинути одну шайбу: Вадим Мазур майстерно вивів Дениса Бородая один на один з голкіпером, і 18-річний форвард закинув свою першу шайбу в плей-оф УХЛ.

Однак потім ще в другому періоді «Кременчук» довів рахунок до розгромного: по шайбі закинули Олександр Коробов, Микола Кисельов, Артем Дубінін і Єгор Серанов.

На старті третього періоду свою третю шайбу в матчі закинув Олександр Коробов, на що «Білий Барс» відповів реалізованим більшістю у виконанні Андрія Удовиченка.

В останні 13 хвилин закидали тільки гравці «Кременчука»: спочатку відзначився Тимофій Савицький, а потім дубль в підсумковий протокол “вписав” Владислав Грицьких, який встановив таким чином підсумковий рахунок в матчі – 2:9.

Наступний матч між командами в рамках півфінальної серії плей-оф пройде завтра, 29 вересня.