Ви тут:
Суспільство Україна 

У ЗСУ за добу підтвердили 57 нових випадків COVID-19

На 10.00 24 вересня в Збройних Силах України на коронавірус хворіє – 645 осіб. За минулу добу зареєстровано 57 нових випадків COVID-19.

Про це повідомляє Командування Медичних сил на своїй Facebook-сторінці.

У закладах охорони здоров’я перебуває 14 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 1 військовослужбовець та 2 працівника ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону – 4 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 3 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Вінницького регіону – 1 військовослужбовець, Чернігівський військовий госпіталь – 2 військовослужбовця, ізолятор військової частини Одеської області – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 43 особи (Київська область – 14 військовослужбовців та 3 працівника ЗС України, Львівська область – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Вінницька область – 2 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Одеська область – 9 військовослужбовців, Хмельницька та Рівненська області – по 2 військовослужбовця, Полтавська, Дніпропетровська та Волинська області – по 1 військовослужбовцю, Тернопільська та Тернопільська області – по 2 працівника ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

“Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами”, – йдеться у повідомленні.

Всього за час пандемії одужало – 1967 осіб, летальних випадків – 10. На ізоляції перебуває 791 військовослужбовець. 
Система Orphus