Ви тут:
Суспільство Україна 

У ЗСУ покращили систему спостереження за ЗС РФ у окупованому Криму

У Командуванні об’єднаних сил ЗС України вжили комплекс додаткових заходів для покращення умов та порядку несення служби військовослужбовцями, що виконують бойові завдання на півдні країни.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

“Упродовж останнього місяця нами проведено велику роботу з покращення системи спостереження за підрозділами Збройних Сил Російської Федерації, що зараз перебувають на тимчасово окупованій території АРК Крим”, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Зокрема, за його словами, в рази збільшено кількісні та якісні показники всіх технічних пристроїв відеоспостереження, призначених для моніторингу військової активності на адміністративній межі між материковою Україною та півостровом.

“Камери відеоспостереження розставленні таким чином, що в полі їхнього зору не має жодної “сліпої” зони. У такий спосіб нам вдалося створити умови для того, щоб щодня, вдень і вночі, за будь-яких погодних умов й ситуацій пильно стежити за противником і, відтак, завчасно викривати його наміри, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Фото: Міноборони

Система Orphus