Ви тут:
Суспільство Україна 

У Збройних Силах України стартував чемпіонат серед танкових взводів

На базі Рівненського полігона стартував конкурс на першість Збройних Сил України серед танкових взводів.

Про це повідомляє АрміяInform.

Участь у ньому беруть шість команд. Сухопутні війська представляють підрозділи окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, окремої танкової Сіверської бригади, окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Військово-Морські Сили представляє окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, Десантно-штурмові війська – окрема повітрянодесантна Дніпропетровська бригада.

Змагання відбудуться у трьох номінаціях: вогонь по вірогідному противнику у вправі «Стрільба з озброєння танків на великі відстані», оборона і контратака під час «Комплексного тактичного завдання», а також двобої між взводами у «Злагодженості дій підрозділу з використанням системи LASERTAG. Номінації включатимуть у себе окремі етапи, бали, за які увійдуть у загальний підсумок.

«У перший день учасники змагань провели жеребкування порядку виконання вправ, привели зброю до бою та пройшли інструктаж з умов та правил конкурсу», – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

поширити новину: