Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У шести районах Полтавщини горять торфовища

У Лохвицькому, Глобинському, Пирятинському, Оржицькому, Новосанжарському та Семенівському районах надзвичайники прожовжують гасити пожежі поверхневих покладів торфу.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Поблизу села Піски Лохвицького району горять торфовища на площі 2 га. Пожежа виникла 25 вересня. У гасінні бере участь одне відділення 9 ДПРЧ та МПО Токарівської сільської ради. Станом на 20 годину 26 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 1,2 га.

Поблизу Романівки Глобинського району 26 вересня виникла торф’яна пожежа площею 1 га. В гасінні пожежі бере участь одне відділення 6 ДПРП. Станом на 20 год. 26 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 0,7 га.

Одинадцятий день триває гасіння торф’яної пожежі поблизу села Калинів Міст Пирятинського району. Пожежа виникла 16 вересня на площі 3,8 га. Станом на 20 год.
26 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 0,4 га.

У селі Маяківка Оржицького району триває гасіння пожежі поверхневих покладів торфу на площі 2,5 га, яка виникла 22 вересня. Станом на 20 год.
26 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 1,0 га.

Поблизу Руденківки Новосанжарського району продовжується гасіння пожежі поверхневих покладів торфу на загальній площі 2,8 га. Станом на 20 год. 26 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 1,2 га.

Поблизу села Чаплинці Семенівського району триває гасіння пожежі торфу на загальній площі 3,5 га, яка виникла 25 вересня. Станом на 20 год. 26 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 3,0 га.

Фото ілюстративне: Укрінформ

Система Orphus