Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

У сервісних центрах МВС змінили графік для замовлення чи отримання довідки про несудимість

У зв’язку з передвиборчою кампанією, в сервісних центрах МВС змінено графік для замовлення чи отримання довідки про несудимість. Подати заяву чи отримати раніше замовлену можна в сервісному центрі МВС у понеділок 14 і 21 вересня.

Нагадуємо, що довідку можна замовити в електронному вигляді через наш сайт , вказавши свій e-mail. Наразі це особливо корисно кандидатам у депутати.

Отримати готову довідку необхідно безпосередньо в сервісному центрі МВС, який було обрано під час замовлення, пред’явивши документ, що посвідчує особу.

Надання послуг у сервісних центрах МВС здійснюється тільки за попереднім особистим записом, який можливий на 2 тижні вперед:

• онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті;

• або, у разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис проводиться за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВСвідповідної області.

Сервісні центри МВС відновлюють послугу отримання/поновлення доступу користувачів до Єдиного державного реєстру МВС та Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Система Orphus