Ви тут:
Суспільство 

У Роберта Паттинсона виявили СOVID-19: зйомки нового фільму про “Бетмена” зупинили

Всього два тижні тому студія Warner Bros. прийняла рішення про відновлення зйомок блокбастера “Бетмен” з Робертом Паттінсоном у головній ролі.

Як повідомляє ITC.ua, через пару днів після початку студія випустила реліз про те, що у одного з членів знімальної групи виявили коронавірус COVID-19. І ще трохи пізніше джерела підтвердили, що мова йде про виконавця титульної ролі Роберта Паттінсона.

Тривалість перерви буде залежати не тільки від стану Роберта Паттінсона та умов карантину, а й від того, чи встиг він заразити інших ключових членів групи.

Раніше повідомлялося, що команді фільму необхідно ще близько трьох місяців на зйомки всіх необхідних сцен, так що студія розраховувала завершити знімальний процес до кінця поточного року. Тепер практично напевно термін буде зміщений на наступний рік, що в свою чергу може спричинити перенесення кинотеатральной прем’єри, в даний момент призначеної на 1 жовтня 2021 року.

Роберт Дуґлас Томас Паттінсон, (англ. Robert Douglas Thomas Pattinson, *13 травня 1986) — англійський актор, модель та музикант. Він найбільше відомий роллю Едварда Каллена, вампіра, у кіноадаптації світового бестселера «Сутінки», написаного Стефані Меєр; а також за роль Седрика Дігорі у фільмі «Гаррі Поттер і кубок вогню».

поширити новину: