Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині через загорання торфу терміново зібрали комісію з питань ТЕБ і НС

16 вересня відбулося виїзне засідання комісії з питань ТЕБ і НС Пирятинської міської ради. Причиною термінового виїзду стало загорання торф’яників в прибережній зоні річки Перевод поблизу с.Калинів Міст.

Як повідомили у Пирятинській міськраді, комісія вирішила: на ліквідацію пожежі залучити гусеничний трактор ДТ-75 Гребінківської дільниці регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області, також з місцевого матеріального резерву Пирятинської міської ради виділено паливно-мастильні матеріали (дизпаливо) в номіналі 260 л.

 

Читайте також: У п’яти районах Полтавщини горить торф

Розглянули питання щодо профілактики пожеж у екосистемах на території Пирятинської ОТГ. Міський голова Пирятина Олексій Рябоконь дав доручення дільничним офіцерам поліції провести роз’яснювальну робота та розпочати патрулювання мобільними групами щодо виявлення підпалів сухої трави.

Також опрацьовано два планових питання щодо запобігання виникненню небезпечних подій пов’язаних з загибеллю (травмуванням) людей на об’єктах інфраструктури. Доручено відповідним виконавцям створити робочу групу по визначенню таких об’єктів.

Також затвердили перелік потенційно-небезпечних об’єктів на території Пирятинської ОТГ.

фото Пирятинська міськрада

поширити новину: