Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському педуніверситеті відкрили осередок соціальної солідарності

3 вересня у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулося відкриття осередку соціальної солідарності «PRO100НЕБА».

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні. Про це розповіли у ПНПУ імені В.Г.Короленка.

Осередок «PRO100НЕБА» – це комунікативний майданчик під відкритим небом із дотриманням норм соціальної солідарності: соціальної дистанції, індивідуального простору, а також інформацією про протидію COVID-19 та центри підтримки особам, які постраждали внаслідок дій, спричинених пандемією COVID-19.

Під час відкриття осередку з вітальним словом виступив ректор ПНПУ імені В. Г. Короленка Микола Степаненко. Він привітав присутніх з тим, що в університеті з’явився зелений майданчик, де студенти зможуть навчатися, проводити вільний час, спілкуватися, дотримуючись соціальної дистанції, адже саме живого спілкування найбільше не вистачало під час тривалого карантину.

Про роботу з молоддю, роботу для молоді та роботу молоді говорила директорка Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної державної адміністрації Світлана Громцева.

Голова студради ПНПУ імені В. Г. Короленка Дарина Іванова презентувала брендовані маски з логотипом ПНПУ, які можна отримати в студраді, здійснивши благодійний внесок. 

Осередок під відкритим небом обладнаний комфортними меблями, доступом до мережі Інтернет, інформаційним стендом про правила безпеки в умовах поширення COVID-19. Протягом вересня завершяться монтажні роботи та дооблаштування майданчика.

Фото: ПНПУ

поширити новину: