Ви тут:
Освіта Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтавській гімназії №17 відкрили новий спортивний майданчик

У Полтаві створюють гідні умови для тренування та занять спортом школярів. Так, сьогодні, 15 вересня, завдячуючи спільним зусиллям Полтавської міської та обласної ради, у Полтавській гімназії № 17 відкрили новий майданчик для спортивних ігор на свіжому повітрі із штучним покриттям.

Це стало значною подією як для учнів, батьків, учителів гімназії, так і для мешканців усього мікрорайону. Адже у мікрорайоні Левада проживає велика кількість дітей шкільного віку, а кількість першокласників 17 гімназії є найбільшою у міст Діти дуже полі, повідомляють у Полтавській міській раді.

Діти дуже полюбляють футбол та інші види спорту. Тепер у мікрорайоні є окрема спортивна зона – сучасний та безпечний майданчик для занять як ігровими видами спорту, так і для занять з легкої атлетики. Заняття з фізичної культури гімназистів відтепер проходитимуть на свіжому повітрі на новому спортмайданчику.

Саме тут планується проведення змагань з мініфутболу серед 5-9-х класів. Велика гральна зона, поле для учасників, сучасне якісне штучне покриття дозволяє залучати учнів до ігор, інтерактивних спортивних заходів, тренувань. Першими учасниками змагань є учні 7-х класів, що започаткували турнір з мініфутболу.

На заході були присутні й представники міської влади – заступники міського голови Тетяна Юрченко та Сергій Рекотов. Вони привітали учнів, майбутніх спортсменів та усіх присутніх з відкриттям майданчика, а також за високі здобутки у спорті нагородили грамотами учнів та вчителів.

За словами Тетяни Юрченко, підготовка та спорудження спортивного майданчика розпочалося ще у 2019 році, завдяки співпраці міської та обласної влади.

“Раніше на місці майданчика не було нічого. Тож ми спільно вирішили створити для дітей комфортні умови для занять спортом. Фінансування на штучне покриття спортивного поля було надано обласною владою, усе інше – міською. Наше управління капітального будівництва повністю підготувало “підложку” під покриття, встановили огорожу. На будування та облаштування даного майданчика з міського бюджету виділили близько 1,5 млн грн. Наразі ми проводимо перевірку як закладів освіти, так і майданчиків для занять спортом, зокрема. І, дійсно, вони потребують ремонтів. Тому ми напрацьовуємо стратегію, аби на майбутні роки закласти фінансування та, згідно плану, створювати комфортні умови для занять спортом дітей”

Система Orphus