Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Полтаві “Європейська Солідарність” представила кандидатів на місцеві вибори

У Полтаві “Європейська Солідарність” представила кандидатів на місцеві вибори, одним із них став Андрій Карпов, більш відомий як ведучий “ВАТА ШОУ” на “Прямому” – Андрій Полтава.

Про це повідомляє канал “Прямий“.

“Я не грав ніяких ролей та був самим собою”- так говорить про себе кандидат на посаду міського голови від “Європейської Солідарності” Андрій Карпов.

“Займаючись блогерською діяльністю, а фактично це такий інформаційний спротив російській агресії, я не грав ніяких ролей, я був самим собою, і на посаді міського голови, я теж буду залишатися самим собою, і буду діяти тільки так, як мені дозволяє моє сумління, і робити все, щоб подолати те, що тут відбувається” – сказав Карпов.

Загалом, “Європейська Солідарність” на Полтавщині зазнала повного перезавантаження, у списку кандидатів волонтери, ветерани АТО, культурні та громадські діячі, соціально-відповідальні підприємці та відомі журналісти.

“Наша команда має складатися з тих людей, які ідеологічні, які мають силу волі протистояти тій системі, яка зараз склалася і працювати виключно в руслі політичної партії “Європейської Солідарності” – сказала народна депутатка “Європейської Солідарності” Ніна Южаніна.

Фото: “Прямий”

Система Orphus