Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вирішують долю будівлі художньої школи

Питання щодо передачі приміщення художньої школи Полтавському краєзнавчому музею імені Василя Кричевського вирішували на зустрічі за участю заступника голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

“Питання передачі школи на баланс Полтавської ОДА порушували неодноразово, але до єдиного рішення прийти не вдалося”, – йдеться у повідомленні.

Раніше говорили про можливість розмістити в будівлі бібліотеки Полтавського краєзнавчого музею, майстерні, де будуть проводити майстер-класи та кав’ярні для відвідувачів. Секретар полтавської міської ради Олександр Шамота запропонував представникам Полтавської ОДА розглянути питання обміну будівлі художньої школи на будівлю, яка є на балансі області.

Під час зустрічі домовилися повернутися до конструктивного діалогу з варіантами можливого вирішення долі історичної будівлі.

Довідка. У 1962 році виконавчим комітетом Полтавської міської ради депутатів трудящих було прийняте рішення про заснування в Полтаві дитячої художньої школи. Для цього під приміщення школи був переданий колишній флігель Полтавської губернської земської управи. Восени 2015 року юних художників виселили із історичної будівліі на вул. Конституції, 2а, бо власний котел школи перестав відповідати законодавчим нормам. Згодом діти відновили навчання в іншому приміщенні.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus