Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили відремонтований відрізок дороги “Київ-Харків-Довжанський”

24 вересня в обласному центрі відкрили після ремонту ділянку автодороги “Київ – Харків – Довжанський”, яка довгий час залишалась у незадовільному стані. Наразі відрізок траси готовий для експлуатації.

Протяжність ділянки складала 4,1 кілометра. На автодорозі облаштували освітлення (встановили 201 опору), встановили бар’єрне огородження, нанесли розмітку.

Вартість проєкту – 217 мільйонів гривень. Фінансування з обласного бюджету склало 105 мільйонів гривень, з міського бюджету – 17 мільйонів гривень. Дофінансування з Держбюджету – 95 мільйонів гривень.

Проінспектував виконані роботи голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

“Ця ділянка дороги довгий час залишалась у незадовільному стані. Полтавська міська влада відмовлялася надавати кошти на ремонт, оскільки вважали, що ця ділянка має бути на балансі Укравтодору, бо це – траса національного значення М-03. Після переговорів ми дійшли компромісу і взяли цю ділянку на обслуговування області для того, щоб вирішити це фінансове питання. Потім розпочалось будівництво. Область виконала свої фінансові забов’язання у повному обсязі. Тому хочу подякувати депутатам обласної ради, які ухвалили рішення надати необхідні кошти – 105 мільйонів. Мілька влада Полтави виділила  17 мільйонів. Хочу подякувати Президенту України, Прем’єр-міністру, Укравтодору за те, що ми знайшли порозуміння й отримали на завершення ремонту цієї ділянки з Держбюджету 95 мільйонів гривень. Розвиток дорожньої інфраструктури має бути для нас пріоритетом і надалі”, – зазначив Олег Синєгубов.

Гарантійний строк ремонту даної ділянки дороги складає 5 років. Але, для того, щоб автотраса залишалась у гарному стані на магістралі планують запровадити пункти вагового контролю. Також обласна влада веде перемовини щодо облаштування дороги камерами контролю швидкості, що значно поліпшить безпеку учасників руху.

 

 

 

Система Orphus