Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві триває будівництво підземного паркінгу для автівок “Швидкої”

У Полтаві продовжують будівництво підземного паркінгу Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Роботи розпочали восени 2018 року. Тоді демонтували старий гараж, який міг вмістити до 30 автомобілів. Новий підземний паркінг (2400 квадратних метрів) розрахований на 50 «швидких».

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін провели виїзну нараду на об’єкті будівництва. 

Генеральний підрядник Олександр Юхименко повідомив, що паркінг готовий на 60%. Нині йдуть підготовчі роботи до армування й бетонування підлоги.

«Це буде остання об’ємна робота. Уже завезли арматуру, починаємо армування, а після нього – бетонування. На ці роботи потрібен місяць, після чого зможемо зайнятися комунікаціями. Також закладені всі труби, паралельно електрики ведуть закупівлю необхідних матеріалів. Суттєвий відсоток роботи займе вентиляція», – розповів Олександр Юхименко.

Він також повідомив, що усі роботи проводять за планом. Як тільки закінчаться внутрішні роботи, будівельники зможуть зайнятися благоустроєм території.

На підземному паркінгу буде зона відпочинку – лави, кущі, декоративні дерева. Це буде досить великий майданчик, щоб пацієнти новозбудованого кардіоцентру, який розташований поруч, могли проводити час на свіжому повітрі.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що об’єкт має бути зданий у цьому році.  Адже кардіоцентр, центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і підземний паркінг – єдиний комплекс.

«Від укомплектованості й сучасності «швидких» залежить оперативність реагування на виклики та надання допомоги. Нині Полтавщина оновила автопарк «швидких». Частина з них уже роз’їхалися в райони, а 50 автівок будуть розташовані в сучасному підземному паркінгу. Це дуже зручно, адже територія біля кардіоцентру й центру екстреної меддопомоги не буде загромаджена ще однією будівлею – величезним гаражем. Натомість полтавці, пацієнти бачитимуть облагороджену, озеленену територію. Ті, хто лікуватиметься в кардіоцентрі, зможуть виходити сюди на прогулянки», – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Треба скласти календарний план і вести щотижневий контроль виконаних робіт. Щоб усі труднощі, які виникають у ході будівництва, усувати швидко й не відкладати решту робіт», – додав перший заступник Дмитро Лунін.

Проєкт фінансується коштом ДФРР та обласного бюджету, загальна вартість будівництва підземного паркінгу – близько 86 мільйонів гривень.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus