Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві стартував щорічний форум підприємців міста

Вдруге у Полтаві стартував щорічний форум підприємців міста «Спільна робота – високі надходження», запроваджений в рамках «Сіті фесту».

31 серпня форум розпочали з інформаційно-просвітницького вебінару на тему «Соціальне підприємництво – новий сектор економіки», який організовано спільно міською владою та БО «Світло надії». Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Мета онлайн вебінару – підвищити імідж полтавського підприємництва, налагодити відкритий діалог між бізнесом, владою та громадою міста, а також презентувати досягнення та напрацювання підприємців. 

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко наголосила на всебічній підтримці соціальних підприємств з боку міської влади:

“Сьогодні Полтава – одне з перших міст України, у якому міська влада підтримує розвиток соціального підприємництва. Ми спільно працюємо, дотримуючись світових та державної стратегій, зокрема, у центрі яких стоїть людина та її комфорт. І, безпосередньо, саме соціальне підприємництво направлено не на отримання прибутку, а самоствердження та благо людини. Це дохід, який вкладається у розвиток цього соціального підприємництва. Тож маємо не тільки економічний напрямок, а й соціальний розвиток”, – наголосила вона.

Під час вебінару обговорили можливості, перспективи, переваги та успішні кейси соціального підприємництва. Зокрема, про успішний досвід створення та розвитку соціального підприємства ГС «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» розповів виконавчий директор БО «Світло надії», експерт з розвитку соціального підприємництва Роман Дрозд.

Окрім іншого, дізналися історії успіху моделі трудової зайнятості молодих людей з важкими формами інвалідності та членів їх сімей в соціальних майстернях із Вінниці.

Фото: Полтавська міськрада

поширити новину: