Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві привітали кращих спортсменів та їхніх тренерів

Другої суботи вересня Україна традиційно святкує День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди 10 вересня у художньому музеї імені Миколи Ярошенка (Галерея мистецтв) відбулися урочистості.

Спортсменів, їхніх тренерів, ветеранів спорту, а також працівників галузі фізичної культури і спорту Полтави та області привітали секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та голова Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Удовіченко. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

“Сьогодні ми відзначаємо близько 50 спортсменів: ветерани, олімпійці, тренери та працівники галузі фізичної культури та спорту. Це важливо, демонструвати людям, що про них пам’ятають і відзначають в день їхнього професійного свята. Адже спорт – це частина нашого життя. Хтось стає професійним спортсменом, хтось тренером чи наставником, а хтось спортсменом-любителем. Сьогодні, перш за все, слід подякувати ветеранам, завдяки яким ми маємо великий бажай знань, які виховували нас, які передали нам можливість виховувати своїх спортсменів. Низький уклін вам і велика подяка! Вітаємо вас, шановні спортсмени, наставники, ветерани, висловлюємо глибоку вдячність за примноження переможних традицій і спортивної слави рідної Полтавщини”, – зазначив Олександр Шамота.

Читайте також: На Полтавщині 28 ветеранів спорту отримають премії з нагоди професійного свята

Окрім вітань, кращим спортсменам, їхнім тренерам, ветеранам спорту вручили почесні грамоти Полтавської міської ради та грошові сертифікати у розмірі 30 тисяч, 15 тисяч, 5 тисяч та 2 тисяч гривень.

Фото: Полтавська міськрада 

Система Orphus