Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройшов відкритий захист проєктів ГО, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

У Полтавській ОДА провели друге засідання конкурсної комісії з розгляду пропозицій та проведення моніторингу виконання програм інститутів громадянського суспільства, для реалізації яких надається підтримка з обласного бюджету в 2021 році.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

На засіданні відбувся відкритий захист проєктів, поданих на конкурс. Усього надійшло 12 пропозицій. Усі вони допущені до участі в конкурсі. Сумарна кількість балів 13 з 20-ти можливих є прохідним балом.

«Пропозиції різні, але переважають проєкти соціальної сфери. Досвід реалізації ідей громадських організацій маємо з 2012 року. За цей час було впроваджено 51 ініціативу на загальну суму 1 мільйон 756 тисяч гривень. На засіданні визначаємо ті проєкті, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету наступного року. Важливо, щоб громадськість мала змогу реалізувати свої ініцативи», – сказала заступник голови ОДА Катерина Рижеченко.

Зокрема, громадські організації подали такі ініціативи: «Корекційно-лікувальний курс занять для дітей з РАС, що проживають на території Полтавської області», «Міжнародний день толерантності», «Пам’ять вічна, пам’ять жива», «Вікові та меморіальні дерева Полтавщини», «Інформаційно-просвітницька кампанія «Будівничі Українського війська. Життєпис Петра Дяченка – командира полку Чорних запорожців Армії УНР», «Відродження Гелону – відродження України», «Екопросвітництво & Екотуризм» та інші.

«Граничний осяг фінансування за рахунок бюджетних коштів становить 60 тисяч гривень на один проєкт. Обов’язково громадська організація має залучити й власні кошти. Усі подані ініціативи цікаві. Є такі, що продовжують ті, що були започатковані в минулі роки», – розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Конкурсний відбір проєктів громадських обʼєднань, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету, проводиться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Переможців оголосять на останньому, третьому засіданні. А потім гроші на їхню реалізацію закладають у бюджет наступного року.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus