Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели рейд щодо дотримання автоперевізниками правил карантину та перевезень

Сьогодні, 25 вересня, спільна робоча група у складі працівників Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації, Полтавської РДА, Укртрансбезпеки та патрульної поліції провели рейд щодо дотримання автоперевізниками правил карантину та перевезень.

Це вже далеко не перша подібна перевірка. Цього разу робоча група працювала на зупинці громадського транспорту “Автовокзал”.

Особливу увагу перевіряючі приділяли дотриманню перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19).

Також проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема – наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників. За підсумками рейду були складені відповідні акти.

Подібні рейди у місті та області проводитимуть й надалі.

Система Orphus