Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували останні видання Олексія Неживого

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського презентували  останні видання письменника, літературознавеця, вченого, журналіста, краєзнавеця, педагога доктора філологічних наук, професора, члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України, лауреата низки престижних літературних премій Олексія Неживого.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

“Своє покликання вчений вбачав у літературознавчих дослідженнях творчої спадщини Бориса Грінченка, Григора Тютюнника, літературно-мистецького життя двох своїх рідних країв – Луганщини та Полтавщини. Він захистив першу в Україні докторську дисертацію за спеціальністю «літературне джерелознавство і текстологія»”, – йдеться у повідомленні.

Олексій Неживий наголошував: «Досліджувати письменника – це оприлюднювати та поширювати його творчий доробок».

Останньою його роботою стала книга «Григір Тютюнник. Мануйлівський записник», до якої він виконав підготовку тексту, упорядкування, передмову, біографічно-текстологічний нарис. До цієї книги увійшли раніше невідомі твори Григора Тютюнника, а також його оповідання «Деревій» і новела «Три зозулі з поклоном», основний текст яких визначено за автографами письменника.

Ця книга надрукована за кошти обласного бюджету. Її передали до бібліотек області. 

Фото: Департамент інформаційної діяльності

Система Orphus