Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують Інтерактивну мапу “Віртуальні мандрівки Полтавщиною”

У п’ятницю, 2 жовтня, на внутрішньому дворі Полтавського Краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбудеться презентація Інтерактивної мапи #Віртуальні_мандрівки_Полтавщиною.

Інтерактивна мапа Полтавської області, розроблена Комунальним закладом «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради, представляє собою новий онлайн-ресурс, що має тривимірні функції та містить інформацію про найбільш визначні пам’ятки історико-археологічної спадщини, а також унікальні авторські туристичні маршрути.

У програмі:

– Демонстрація потенціалу онлайн-ресурсу
– Інтерактивне представлення функціоналу мапи з залученням аудиторії
– Виступи розробників проєкту, представників Український культурний фонд та Zagoriy Foundation, публічні виступи запрошених осіб
– Cпілкування з аудиторією.

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Zagoriy Foundation. Центр частково співфінансує реалізацію проєкту.

Оцінити інновацію ресурсу можна буде в наступних складових:

v Розроблена на алгоритмах супутникової карти онлайн-платформа з багатим функціоналом і можливостями для користувачів додавати власні об’єкти та маршрути.

v Можливості віртуальних мандрівок користувачів по типу алгоритмів «Google Earth Pro».

v Функція перегляду всіх пам’яток по маршрутам з висоти пташиного польоту (30 сферичних панорам і 10 3D-візуалізацій об’єктів, інтегрованих безпосередньо на саму мапу).

v Віртуальні кабінети пам’яток та об’єктів Полтавської області з повним інформаційним досьє.

v Можливості для користувачів створювати точки на мапі, наповнювати їх інформацією та будувати власні маршрути за вибіркою об’єктів

v Дві тривимірних моделі реконструкції прототипів культових поховань доби ранньої бронзи

фото ілюстраційне

Система Orphus