Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують фільм “Де ти, Адаме?”

У кінотеатр Wizoria, 1 зала (РК «Колос», вул. Гоголя, 22, м. Полтава)16 вересня відбудеться презентація фільму “Де ти, Адаме?”.

Події фільму «Де Ти, Адаме?» розгортаються у монастирі Дохіар, що стоїть на Святій Горі Афон, на південно-західному узбережжі півострова Афон, що омивається водами Егейського моря. Цей півострів ще з Х ст. переданий у виключне користування монахів східного християнства. Величні образи природи чергуються з картинами майже безперервних чернечих трудів і молитов; це змальовує та стверджує динамічний взаємозв’язок людини та природи, а ще нагадує про рай, за яким усі ми в глибині душі потай тужимо.

 

Ключової постаттю фільму є старець монастиря, ігумен Григорій (Зуміс), нині покійний. Його багаторічний досвід пастирського служіння збагатив його глибоким і проникливим розумінням ввірених його піклуванню душ, із їхнім непозбувним прагненням відновитися до стану, властивого Адаму до гріхопадіння.

Режисер: Олександр Запорощенко
Продюсер: протодиякон Олександр Плиска

Рік випуску: 2019
Хронометраж: 80 хв.
Країна виробництва: Україна
Жанр: документальний
Вікове обмеження: Загальна Аудиторія
Оригінальна мова: грецька
Субтитри: українська

Зокрема, заплановано: 17:30 – автограф і фотосесія, бліц з продюсером фільму Олександром Плиска. А о 18:00 – перегляд фільму.

поширити новину: