Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві працюють над реалізацією Концепції інтегрованого розвитку міста

У Полтавській міськраді відбулося друге засідання комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Концепція «Полтава 2030» створена 2018 року у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який виконує німецька урядова компанія. У вересні минулого року був створений комітет з реалізації Концепції, роботу якого координує КО «Інститут розвитку міста».

Учора ж фахівці КО «Інституту розвитку міста» презентували присутнім індикатори Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030» та результати дослідження щодо рівня задоволеності представників креативних індустрій умовами для розвитку бізнесу. 

На виконання Концепції Інститутом розвитку міста ініційовано розробку індикаторів моніторингу програми, у формуванні яких також активну участь брали структурні підрозділи Полтавської міської ради. Тож, на їх основі і сформовано базову інформацію моніторингу за 2019 рік.

Так, за даними фахівця з аналізу, досліджень та управління проектами КО «ІРМ» Романа Черкуна, індекс задоволеності представників сектору креативних індустрій, серед яких 120 представників місцевих підприємств та підприємців, становить показник 3,22 із 5 можливих. Дослідження проводили влітку у декілька етапів: на етапі підготовки визначалися ключові фактори, що формують умови розвитку креативної індустрії у місті та на другому — формування питань для респондентів, далі — розробка методології, її затвердження та безпосередньо проведення дослідження.

За результатами соціологічного дослідження, проєкт розширення пішохідної зони вулиці Соборності та формування первинного центру має підсумкове значення рівня задоволеності населення 3,59; проєкт реставрації та реабілітації території центрального ринку 2,84; розвиток сталої системи підцентрів має показник задоволеності жителів послугами, доступністю, громадськими просторами тощо 3,21; розробка комплексної концепції торгівлі відповідає показнику 3,58, а проєкт рівномірного забезпечення населення міста відповідними видами послуг за місцем проживання має підсумкове значення 3,28.

На засіданні Комітету обговорили стан реалізації проєктів Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030». Із цього питання доповіли представники структурних підрозділів Полтавської міської ради, які є відповідальними чи залучені до реалізації проєктів Концепції.

Фото: Полтавська міськрада

 

Система Orphus