Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевірили дотримання карантинних вимог у громадському транспорті

Перевіряли громадський транспорт, який виїжджає від центрального ринку в Полтаві.

Перевірку провели представники облдержадміністрації, виконавчого комітету Полтавської міської ради, патрульні поліцейські, фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби та Укртрансбезпеки, повідомили у Полтавській ОДА.

Визначали, чи дотримуються водії та пасажири маскового режиму, чи є в салоні авто антисептичний засіб для рук, візуальна інформація щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, чи відбувається провітрювання й обробка салону та машини. Інспектували належне комплектування транспортних засобів аптечками й вогнегасниками.

“Перевірки відбуваються регулярно. Проводять їх за двома напрямками. Перший – дотримання карантинних вимог на лінії, в роботі транспорту на маршруті. Це не більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць, наявність антисептику, дотримання маскового режиму, карантинних заходів водіями. Другий напрямок – перевірка матеріальних баз випуску транспортних засобів. Вона відбувається із 4-5 години ранку, коли авто виходять на лінію. Перевіряємо наявність медичного забезпечення й контролю на базі. Дивимося, як проінструктований медичний працівник, забезпеченість бази антисептиками, засобами температурного скринінгу, медпрепаратами й проведення необхідних інструктажів для водіїв. За обома напрямками виявляємо порушення. Члени робочих груп складають акти, протоколи. Потім починаються судові процеси, – розповів т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА Сергій Марчишинець. – Кожен район, ОТГ, місто мають право здійснювати перевірки”.

Сергій Марчишинець зазначив, що основне завдання – не допустити зупинку громадського транспорту. Подібні рейди в області проводитимуть і надалі.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: