Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для морпіхів у зону ООС передали військовий автомобіль

29 вересня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та депутат облради Володимир Куцовол передали відремонтований військовий автомобіль ГАЗ-66 36-ій бригаді морських піхотинців.

Олександр Біленький говорить, що на фронті не потрібні абсолютно нові автомобілі, головне, щоб транспорт був практичний у використанні.

У нас триває війна і ми повинні допомагати фронту перемагати. Нам сказали, що саме ГАЗ-66 – машина призначена для пересічної місцевості, вона простіша в експлуатації, в обслуговуванні. В основному ми націлюємось на покупку техніки, яка списана, ремонтуємо. Адже там не потребують нових машин. Там потрібні практичні машини, які дешеві в обслуговуванні”, – говорить голова облради.

“Спочатку був автомобіль А-66, гарний транспорт, всюдихід. Але він був у дуже поганому стані. Отримати автомобіль вийшло завдяки меценатській допомозі. Закупили, провели відповідні процедури, і близько 1,5 роки тому розпочалась робота по підбору запчастин — колес, тенту, проводили ремонт”, – розповідає голова громадської спілки “Координаційна рада громадських організацій учасників АТО” Віталій Турпітько.

Командир взводу 1 окремого батальйону морських піхотинців, лейтенант Сергій Стратічук зазначає, що цей автомобіль їм абсолютно підходить.

Ми знаходимось переважно в полях, як і всі війська в зоні ООС. Автомобіль потрібен з підвищеною прохідністю. ГАЗ-66 має високі якості прохідності. Він практичний. На штаті батальйону є такий автомобіль, тобто, люди знайомі з роботою, експлуатацією, обслуговуванням. Із запчастинами до машини проблем немає”, – Сергій Стратічук.

Народ, який не забезпечує, не фінансує власну армію, буде годувати іншу. Тому роль сьогодні Збройних Сил України особлива. Технічне й фінансове забезпечення армії стоїть для кожного громадянина на першому місці. Цей автомобіль можна використовувати для перевезення як особового складу, так й озброєння, матеріальних речей. Він – універсальний. Дуже практичний і простий в обслуговуванні, що дає змогу військовим спокійно на ньому пересуватись і виконувати завдання”, – розповів депутат Полтавської облради Володимир Куцовол.

Система Orphus