Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, провели акцію “Школярик”

З метою реалізації державної політики щодо підтримки сімей та дітей, зокрема, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради організовує та проводить благодійні заходи, приурочені до різних свят.

Одним із таких заходів є “Школярик” – традиційна щорічна благодійна акція, яку провели з нагоди початку нового навчального року для дітей пільгових категорій, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради.

Тож, 3 та 4 вересня в Полтавському міському парку культури та відпочинку “Перемога” для дітей пільгових категорій тривала благодійна акція “Школярик”. Цьогоріч захід пройшов з дотриманням усіх карантинних обмежень, на свіжому повітрі. Аби уникнути великого скупчення людей, розділили акцію на два дні. Кожного дня з проміжками у часі збирали на акцію приблизно 20-25 діток.

На даний захід запрошено дітей наступних пільгових категорій:

– дітей з багатодітних родин, де виховуються четверо і більше дітей;

– дітей з багатодітних родини, що переміщені з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО/ООС;

– дітей з багатодітних родин учасників бойових дій;

– дітей загиблих під час виконання службових обов’язків;

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в полтавських прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

Директорка Департаменту культури, молоді та спорту Олена Ромас привітала малечу з початком нового навчального року та побажала успіхів у великому світі знань.

“Кожного разу ми намагаємося не лише вручити подарунки, а й влаштувати хоча б невелике свято для дітей. Цьогоріч воно проходить в особливих умовах. Ми знаємо, які нелегкі зараз часи, тому хочемо підтримати дітей, які потребують соціальної уваги. Тож, по закінченню свята кожна дитина отримає подарунковий набір “Школярик”, де є всі необхідні речі для використання у школі протягом навчального року”, – зауважила Олена Ромас.

Цього року “Школярик” містить набір канцелярського приладдя: зошити, ручка, лінійка, ножиці, кольорові олівці, альбом для малювання, гумка, клей-олівець, кольоровий папір, фарби, пенал тощо. Також там міститься солодкий подарунок. Такі подарункові набори вручили 250 дітям. Загальна вартість набору канцтоварів близько 317 грн.

Система Orphus