Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відмінили проведення традиційного ярмарку до Дня міста

Цього року у Лубнах скасували проведення святкового ярмарку та виставки-продаж, що традиційно проходять у рамках святкування Дня міста.

Такке рішення прийняли на засіданні організаційного комітету з проведення святкового ярмарку та виставки-продажу товарів місцевих виробників, повідомили у Лубенській міській раді.

“На жаль, цього року ситуація із святкуванням ускладнюється через поширення захворювання мешканців на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Тож, з метою захисту життя та здоров’я людей, запобігання поширенню хвороби було прийняте рішення про скасування цього заходу, який мав відбутися 20 вересня з 7 години ранку по проспекту Володимирському”, – наголосили у міській раді.

У цей день ринки міста, а саме СТ «Лубенський ринок»  та КП «Міський ринок» будуть працювати в режимі «Ярмарку вихідного дня».

“За умови дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних заходів, визначених відповідними нормативно-правовими актами, чинними на момент торгівлі, охочі здійснювати торгівлю в цей день можуть звернутися до адміністрації ринків”, – додали у міськраді.

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus