Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах через загострення ситуації з COVID-19 відмінили масштабне святкування Дня міста

7 вересня у Лубнах відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення. На ньому розглядалося питання про епідемічну ситуацію та дотримання карантину з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомили у Лубенській міськраді.

Зокрема, завідувач Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віктор Горбенко ознайомив присутніх з динамікою росту захворювання. Пояснив можливі наслідки такого росту.

Начальник управління освіти Мирослав Костенко доповів присутнім про ситуацію з відвідуванням учнями закладів освіти і звернувся до членів комісії з проханням обмежити участь всіх учасників освітнього процесу у будь-яких масових заходах. Всі медики однозначно рекомендували утриматися від масових заходів, де неможливо проконтролювати дотримання виконання карантинних вимог.

Тож, спираючись на зазначене вище, серед іншого комісія вирішила: враховуючи загострення ситуації із захворюваністю на коронавірусну хворобу COVID-19 на території м. Лубни рекомендувати організаторам та відповідальним виконавцям з забезпечення проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення 1032-ої річниці заснування міста Лубни та 77-ї річниці його визволення у Другій світовій війні відмінити (перенести на більш сприятливий в епідемічному плані період) масові заходи з нагоди відзначення 1032-ої річниці заснування міста Лубни.

Таким чином, до плану заходів з відзначення Дня міста внесено певні зміни. Зокрема, 19 вересня о 18 годині НЕ відбудеться концерт на Володимирському майдані. 20 вересня відмінено проведення виставки квіткових композицій та робіт декоративно-ужиткового мистецтва закладів освіти та мікрорайонів міста, яка мала бути з 10 години у Центральному парку та концерту на Володимирському майдані о 18 годині.

Проте, у парку «Центральному», на майданчику біля фонтана, в суботу та неділю о 17 годині відбудуться невеликі концертні програми у форматі «Зустрічі вихідного дня».

До речі, станом на 17 вересня, в інфекційному відділенні Лубенської лікарні перебуває 31 особа, ще 19 лікуються амбулаторно. Є хворі з досить складним перебігом хвороби. На жаль, є й летальні випадки.

Система Orphus