Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці презентували книгу для дітей про історію міста

У Лохвицькій центральній районній бібліотеці імені Г.С. Сковороди презентували книгу відомої дитячої письменниці Анни Коршунової «Зачарована часом Лохвиця».

Про це повідомили у Лохвицькій ОТГ.

Із авторкою книги учасники зібрання, серед яких були представники навчальних закладів громади, працівники районної бібліотеки та міський голова Віктор Радько, поспілкувалися через Skype, адже живе і працює вона у Сумах.

Анна Шевченко, яка обрала за псевдонім своє дівоче прізвище – Анна Коршунова – поділилася історією створення книги про Лохвицю, місто, яке вона полюбила всім серцем. Близьким воно стало їй відтоді, як дівчинкою приїздила на гостину до бабусі у колишнє сусіднє село Брисі.

“Книга «Зачарована часом Лохвиця» – це мандрівка у часі і просторі, з пригодами персонажів у різних часах і гармонійним вписуванням краєзнавчої інформації. Головною ідеєю авторки було не  тільки подати цю інформацію  в легкій і доступній формі, а й  мотивувати дітей до самостійного вивчення історії”, – розповіли у міськраді.

Разом з героями книги Іринкою й Сашком, які так схожі на наших лохвицьких школярів, з таким ж уподобаннями і поглядами,  читачі збиратимуть магічні прясельця – тягарці для веретена, які є ніби магічними провідниками у часі й просторі історичних періодів  існування міста.

Авторка Ганна Коршунова подякувала Лохвицькій об’єднаній територіальній громаді на чолі з міським головою Віктором Радьком за ідею, сприяння та фінансування видання книги.

За кошти міського бюджету надруковано 500 примірників дитячої книги «Зачарована часом Лохвиця». Це стало чудовим подарунком місту на відзначення ювілейної дати – 700-річчя першої писемної згадки про Лохвицю історичних джерелах.

Наприкінці презентації всі її учасники отримали в подарунок від Лохвицького міського голови  примірники щойно виданої книги. 

Фото: Лохвицька ОТГ

поширити новину: