Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька” розпочали будівництво другої черги кардіологічного відділення

Кременчук завжди був учасником всіх прогресивних реформ у різних сферах життєдіяльності, які впроваджуються в країні, не винятком є і медична галузь. Одним із пріоритетних напрямків – є лікування серцево-судинних захворювань, смертність від яких, за даними статистики, найвища.

Кілька років тому після проведення ремонтних робіт було відкрито кардіологічне відділення Третьої міської лікарні (нині КНМП “Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька”), яке розраховане на 50 ліжок: із них – 20 ліжок інфарктних. Палати розраховані на одночасне перебування в них 2-3 пацієнтів. Однак, за необхідності, в них передбачена площа для встановлення додаткових койко-місць. Відділення забезпечене обладнанням, необхідним для повного обстеження хворих на кардіальну патологію: ЕКГ апаратами; холтеровським моніторингом і велоергометром; апаратом УЗД портативним; апаратом черезстравохідної кардиостимуляції; дефібрилятором. Палата інтенсивної терапії обладнана цілодобовим моніторингом та відеоспостереженням за хворими, централізованою подачею кисню та резервним живленням електропостачання. Завдяки виведенню кардіомоніторів в ординаторську лікарі отримали можливість постійного спостереження за станом пацієнтів.

Минулого року в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» було розпочато будівництво відділення спеціалізованої травми та кардіохірургії. Наразі завершується будівництво першої черги та розпочато другу чергу будівництва.

За ініціативи міського голови Кременчука Віталій Малецького у місті було розроблено і успішно діє програма «Стоп-інфаркт», яка надає кременчужанам безкоштовне проведення стентування для порятунку життя та здоров‘я. Завдяки програмі більше 800 кременчужан отримали своєчасну медичну допомогу при гострому тромбозу коронарних судин серця. Зокрема, 382 жителям міста було зроблено безкоштовне стентування. На переконання міського голови – кременчужани повинні отримувати якісні медичні послуги, саме тому міською владою виділяються кошти на ремонти і оснащення новими меблями та сучасним обладнанням відділень у лікувальних закладах міста. Завдяки цьому кременчужани мають можливість проходити необхідне лікування, не виїжджаючи за межі міста. Ремонтні роботи та оснащення лікарняних закладів новітнім медичним обладнанням продовжуватиметься і надалі.

Система Orphus