Ви тут:
Освіта Суспільство 

У Києві вчителі носитимуть захисні щитки під час уроків

Київ потрапив до помаранчевого рівня епідемічної небезпеки, тому вчителі мають викладати у захисних масках. Їх вже закуповує профспілка працівників освіти. Також школам закупили дезінфекційні засоби на кілька місяців.

Про це розповіла заступниця голови КМДА Ганна Старостенко у програмі “Київ. Вголос”, пише 24 канал.

За її словами, у помаранчевій зоні вчителі мають працювати у захисних щитках. Тож, наразі київська освітянська профспілка їх закуповує.

Заступниця голови КМДА запевнила, що на 33 мільйони гривень закуплено дезінфекційних засобів для шкіл, яких має вистачити на декілька місяців. І також розглядається питання щодо тестування педагогів.

Вона розповіла, що директорів шкіл у Києві вже поінформували про те, як діяти певній епідемічній зоні. Тож, оскільки наразі столиця перебуває у помаранчевій зоні, там передбачено реалізацію змішаного формату навчання.

“У місті є як маленькі за кількістю учнів школи, так і великі. І в залежності від цього в кожному закладі діють свої регламенти. Наприклад, якщо вчитель на самоізоляції, а клас працює, то діти приходять до класу і дивляться відео з вчителем. Всі ці моменти ми передбачили”, – сказала Ганна Старостенко.

Нагадаємо, раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповідав, що у помаранчевих зонах вчителі повинні одягати захисні щитки під час уроків.

поширити новину: