Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відремонтували лікарню “Придніпровська” та закупили обладнання

Кілька років тому Кременчук взяв на баланс міста колишню залізничну лікарню, яка була відомчим лікувальним закладом АТ «Укрзалізниця». Державне підприємство відмовилося його фінансувати, тому виникла загроза закриття цієї лікарні. Місто не тільки взяло лікувальний заклад на свій баланс, а й знайшло можливість підтримати його.

Про це розповіли у Кременчуцькій міськраді.

У колишній залізничній, а нині у КМП «Лікарня «Придніпровська», проведено ремонти у палатах та відділеннях, капітально відремонтовано хірургічний блок та оснащено його сучасним обладнанням. Придбано апарат штучної вентиляції легенів, операційний стіл, 5 моніторів пацієнта, лампу операційну підвісну, кольпоскоп, дефібрилятор, набір морцелятора до лапароскопа та інше. Нові ліжка та меблі придбано для корпусу, який минулого року відзначив свій 60-ти річний ювілей.

У лікувальному закладі також відкрито стоматологічне відділення, проведено капітальний ремонт приміщень та встановлено сучасне обладнання.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначає, що покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів Кременчука, створення умов для покращення якості надання медичних послуг населенню – це один із пріоритетів роботи міської влади. Роботу у цьому напрямку буде продовжено і надалі. У місті дбають і про забезпечення галузі охорони здоров’я кваліфікованими спеціалістами. Вирішується питання забезпечення лікарів вузьких спеціальностей, які мають бажання працювати в медичній галузі Кременчука, відомчим житлом.

Система Orphus