Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкрили новий Центр обслуговування споживачів

ПрАТ «Кременчукгаз» реконструював приміщення для оновленого Центру обслуговування споживачів (ЦОС). Усі ремонтні роботи проведено в рамках інвестиційної програми.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

“Його площа складає близько 400 кв.м. Нове планування дозволяє витримувати дистанцію і не заважати один одному. Під час реконструкції замінені всі, окрім капітальних, будівельні конструкції, прокладені нові інженерні комунікації  і, навіть, встановлена система клімат-контролю. Задля уникнення  черг, як зовні, так і всередині, для відвідувачів обладнали зручні зони очікування з диванами, лавами та смітниками. Для клієнтів із дітьми у залі є спеціальна розважальна зона”, – розповіли у міськраді.

Також впроваджено систему електронних черг. Апарат працюватиме з понеділка по четвер із 8:30 до 16:30, і в пт – з 8:30 до 15:30. Скориставшись ним, споживач отримає свій номер у черзі і дізнається приблизний час очікування.   

Офлайн-обслуговування в ЦОС здійснюють 7 адміністраторів і один – hall менеджер (помічник у залі), що допомагає споживачам розібратися – до якого спеціаліста необхідно звернутися і що потрібно для вирішення питання.

Фото: Кременчуцька міськрада

поширити новину: