Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стипендії міської ради отримуватимуть 34 студенти та учні

Цьогоріч міськими стипендіями у Кременчуці відзначили 34 кременчуцьких студента – майбутніх вчителів, медиків, інженерів тощо.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, разом із змінами в частині фінансування стипендій міської ради, зміни відбуваються і в змісті програми стимулювання кременчуцької молоді. Кілька років тому було прийнято рішення про фінансову підтримку не лише студентів-відмінників, а й тих молодих людей, які беруть активну участь у громадському житті. Віталій Малецький наголосив, що в подальшому міська влада продовжуватиме заохочувати молодь до саморозвитку та самовдосконалення, щоб потім вона працювала задля розвитку Кременчука. Програма стимулювання талановитої та активної молоді не скорочуватиметься, видатки в міському бюджеті на її реалізацію обов’язково збільшуватимуться.

Сертифікати на отримання міських заохочень отримали 13 студентів вищих навчальних закладів м. Кременчука, яким нараховуватиметься стипендія за успіхи у навчанні та науковій роботі призначена стипендія в розмірі 1,5 тис. грн; 4 учням професійно-технічних навчальних закладів призначена стипендія за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі учням професійно-технічних навчальних закладів в розмірі 1 тис. 134 грн 75 коп.; 13 студентам вищих навчальних закладів виплачуватиметься стипендія за активну участь у громадському житті навчального закладу та міста студентам вищих навчальних закладів в розмірі 1,5 тис. грн; 4 учням професійно-технічних навчальних закладів м. Кременчука призначена стипендія за активну участь у громадському житті навчального закладу та міста в розмірі 1 тис. 134 грн 75 коп.

Для довідки, у порівнянні з 2019 роком цього річ сума міських студентських збільшився. Зокрема, розмір стипендій для вищих навчальних закладів збільшився на 16,73% (215 грн. ), а для професійно-технічних навчальних закладів – на 49,18% (373,75 грн.)

У рамках зустрічі студенти разом із керівником міста обговорили питання та проблеми місцевого значення. Після чого молодим кременчужанам було вручено документи на отримання стипендій міської ради.

Система Orphus