Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці понад 9 тисяч молодших школярів годують безкоштовно

Усі учні молодших класів Кременчука отримують безкоштовне гаряче харчування в школах міста. Плата за це здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначає, що кожного року в міському бюджеті збільшується сума видатків, що спрямовуються на безкоштовне гаряче харчування молодших школярів і дітей пільгових категорій. Шкільне харчування – це запорука здоров’я школярів. Воно є під одним з важливих умов для підтримки дитячого здоров’я та здатності підростаючих кременчужан до ефективного навчання час перебування в школі. Керівник міста наголосив, що з огляду на те, що в школі діти проводять більшу частину свого часу, харчування є одним з важливих факторів, яке визначає здоров’я підростаючого покоління. Тому місто на дітях економити не буде.

На сьогодні безкоштовні гарячі сніданки отримують 9 тис. 230 молодших школярів, а гарячі обіди – 820 дітей молодшого шкільного віку з пільговим статусом.

Зараз у місті також ведеться робота щодо капітального ремонту та технічного оновлення харчоблоків у закладах освіти Кременчука.

Система Orphus