Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці оновлюють павільйони очікування громадського транспорту

У Кременчуці налічується близько 300 зупинок громадського транспорту, більшість з яких були збудовані, ще за радянських часів і багато років не те що не оновлювалися, а й не ремонтувалася. Протягом останніх років у місті на зупинках громадського транспорту, навіть у віддалених мікрорайонах міста, встановили нові сучасні, комфортні павільйони очікування.

Для зручності кременчужан вони з’явилися навіть там, де раніше були зупинки маршрутних таксі «за вимогою», повідомляють у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Кременчяука Віталій Малецький зазначає, що нормальні умови для очікування громадського транспорту мають бути створені не тільки у центральній частині міста, а й у віддалених мікрорайонах.

«Павільйони повинні бути комфортними і мати сучасний вигляд», – наголошує керівник міста. За дорученням міського голови комунальники перед зупинками громадського транспорту, де спостерігається посилений рух транспорту встановлюють засоби уповільнення руху, а біля павільйонів очікування спеціальні стовпчики безпеки.

Цього року нові сучасні зупинки з’являться у таких віддалених мікрорайонах, як Ревівка, Крюков та Велика Кохнівка.

Система Orphus