Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці майже 4750 вагітних жінок скористалися безкоштовними Пологовими сертифікатами

У Кременчуці п’ять років тому за ініціативи міського голови Віталія Малецького було запроваджено міську соціальну програму «Пологовий сертифікат». Вона спрямована на забезпечення повного медичного обслуговування вагітних жінок, зареєстрованих у Кременчуці, включаючи їх пологи, за рахунок коштів міського бюджету.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Проєкт «Пологовий сертифікат» став першим і єдиним досвідом в Україні, коли гроші насправді йдуть за пацієнтом. Пологовий сертифікат суттєво в фінансовому плані допомагає молодим родинам, які планують та бажають мати дітей. За його наявності та за потреби вагітні жінки можуть розраховувати на безкоштовні обстеження із проведенням складних медичних досліджень. Успішну практику Кременчука щодо програми «Пологий сертифікат» вивчають на державному рівні з метою запровадження її в різних регіонах України.

За весь період дії програми «Пологовий сертифікат» нею скористалися 4743 вагітних жінок. Наразі вартість одного сертифікату становить майже 5730 грн. Як зазначає міський голова Віталій Малецький, міська влада і надалі підтримуватиме майбутніх мам.

Система Orphus