Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці до шкіл пішли понад 20 тисяч учнів

У Кременчуці новий навчальний рік розпочався для 21 777  школярів.  У місті ретельно готувалися, щоб забезпечити дітям і працівникам освіти безпечні умови перебування в школах в умовах адаптивного карантину.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Всі ліцеї, гімназії та дитсадки міста забезпечені безконтактними термометрами, антисептиками, дезінфікуючими та миючими засобами для обробки рук, поверхонь, приміщень, посуду. В кожному закладі максимально відкрито входи та виходи, розроблено маршрути руху школярів і вихованців.

Колективи закладів освіти ознайомлені з регламентом діяльності навчальних в умовах адаптивного карантину, затвердженому на державному та місцевому рівнях, пройшли відповідні навчання.

“Сьогодні особисто перевірив організацію роботи в шести школах, розташованих в різних районах міста. Треба зосередитися на покращенні умов перебування дітей в закладах освіти. Забезпечити наявність гарячої води для миття рук дітей та персоналу, продовжити реконструкцію санітарних кімнат, провести ремонти на харчоблоках. Відповідне завдання для перспективного планування поставив керівникам галузі освіти”, – повідомив міський голова Кременчука.

поширити новину: