децентралізація Полтавщина Суспільство

У Козельщинській ОТГ відбувся турнір з міні-фітболу серед дітей

19 вересня у Козельщині відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2008 року народження і молодших.

В турнірі взяли участь 7 команд: Козельщина ДЮСШ-1, Нова Галещина ДЮСШ, ФК Глобино-1, Лутовинівський ліцей, Дмитрівська гімназія, Козельщина ДЮСШ-2, ФК Глобино-2.

Досить напружено пройшла зустріч за звання Чемпіона турніру між командами Козельщина ДЮСШ-1 та ФК Глобино-1.

Рахунок відкрили гості, а юні козельщани відповіли двома забитими м’ячами, але за три хвилини до закінчення матчу ФК Глобино-1 відновили рівновагу, а на останній хвилині поєдинку вирвали перемогу 2:3.

Кубок за перше місце та звання чемпіона турніру здобула команда ФК Глобино-1.

Кубок за друге місце у команди Козельщинської ДЮСШ-1.

Кубок за третє місце розіграли команди Лутовинівського ліцею та Дмитрівської гімназії, перемогу з рахунком 4:1 святкували гості з Кременчуцького району.

Нагородження команд провели перший заступник селищного голови Анатолій Срібний разом з головою місцевого осередку «Колос» Володимиром Березовським.