Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці відремонтують центральну дорогу

У Карлівці планують відремонтувати центральну дорогу Карлівки у межах міста. Про це йшлося на нараді у в.о. міського голови Сергія Бобрицького, за участю представника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Олексія Чернюка.

Про це повідомили у на Facebоok-сторінці Карлівської міської ради.

“Неодноразово Карлівська міська рада зверталася до Служби автомобільних доріг у Полтавській області з питанням ремонту центральної дороги Карлівки, тротуару та автомобільних стоянок в межах міста. До сьогодні, за браком коштів, виконувався лише ямковий ремонт”, – йдеться у повідомленні.

Наразі, як повідомив Олексій Чернюк, Службою автодоріг в Полтавській області було проведено два тендери на поточний та капітальний ремонт дороги Р-11 Полтава-Красноград, і вже за два тижні в Карлівці розпочнуться заплановані роботи.

Під час наради окреслили основні напрямки ремонту дороги Р-11 Полтава-Красноград, зокрема тієї частини, що перетинає місто. Так одна із підрядних організацій, що виграла тендер на 338 млн. грн. – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Вона буде проводити поточний ремонт дороги протяжністю 25 кілометрів від повороту на Карлівку з автошляху Київ-Харків до знаку «Карлівка».

Другий тендер, на суму 100 млн. грн. виграла підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой» ( RDS UKRAINE). У Карлівці вона буде проводити капітальний ремонт центральної дороги, протяжністю 5 кілометрів, починаючи від знаку «Карлівка» на в’їзді в місто зі сторони Полтави.

Також заплановано ремонт тротуару, відбійників та автостоянок в межах міста.

Фото: Facebоok

Система Orphus