Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Головному управлінні поліції Полтавщини відбувся семінар-тренінг для працівників груп швидкого реагування

Захід відбувся 3-го вересня під головуванням заступника начальника поліції області Олексія Манжиєвського та заступника начальника управління превентивної діяльності поліції Полтавщини Богдана Мелешко.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Заступник начальника поліції Полтавщини надав об’єктивну оцінку результатам роботи груп реагування патрульних поліцейських територіальних підрозділів області упродовж восьми місяців. Він відзначив, що останнім часом є певні позитивні досягнення в роботі. Але у сфері превентивної діяльності ряд відділів та відділень ще мають низку недоліків, які негайно потрібно виправити.

«Від оперативності реагування на виклики громадян та професіоналізму під час попередження або припинення правопорушень залежить не лише криміногенна обстановка в населених пунктах, які ви обслуговуєте, а й формується рівень довіри та поваги населення до поліцейського. А це основний критерій оцінки нашої з вами роботи», – наголосив Олексій Манжиєвський.

Своєю чергою Богдан Мелешко, акцентував увагу підлеглих на посиленні контролю за безпекою дорожнього руху на вулично-шляховій мережі області, у тому числі – здійсненні контролю за дотриманням водіями великовагового транспорту обмежень руху при підвищеному температурному режимі.

«Безпека дорожнього руху має бути на високому рівні, адже від цього залежить життя та здоров’я наших громадян. Ми, спільно з дорожніми та комунальними службами, маємо прикласти максимум зусиль, щоб учасники дорожнього руху на Полтавщині почувалися комфортно та безпечно. Окремо, ми маємо посилити контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху на вулицях поблизу навчальних закладів. З 5-го вересня в Україні розпочинається передвиборча кампанія, тож необхідно звернути особливу увагу на дотримання учасниками виборчого права виборчого законодавства України», – зазначив Богдан Мелешко.

«Наприкінці Олексій Манжиєвський подякував підлеглим за роботу та побажав успіхів у реалізації соціально важливих проектів задля створення належного безпекового середовища на територіях місцевих громад», – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: