Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Глобинському районі впродовж місяця введуть в експлуатацію майданчик для зважування вантажівок

На дорозі “Мостовівщина-Великі-Кринки-Глобино” за кілька днів завершують капітальне будівництво майданчика для пересувного пункту габаритно-вагового контролю.

Загальна вартість будівництва складає 1,1 млн грн.

“За день-два закінчимо роботи, нанесемо розмітку і протягом місяця здамо в експлуатацію майданчик. За добу цією дорогою проїжджають близько трьох тисяч автомобілів. Також тут велика інтенсивність великовагового транспорту. Адже в Глобино знаходяться великі підприємства, транспорт яких не дотримується обмежень у 24 тонн”, – розповів директор Агентства місцевих доріг у Полтавській області Олексій Басан.

“Дійсно, у Глобинському районі знаходяться великі сільськогосподарські підприємства, які своїм перевантаженим транспортом руйнують те, що вже зроблено навіть цьогоріч. На цьому майданчику будуть знаходитись ваги, за допомогою яких Укртрансбезпека і Нацполіція забезпечить дотримання вагового контролю”, – зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Нагадаємо, 25 вересня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перебуває з робочою поїздкою у Глобинському районі та Кременчуці.

Система Orphus