Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У День Миру у Кременчуці пролунав Гонг Миру

21 вересня, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру. Він був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

У Кременчуці Гонг Миру, який подарували Україні Республіка Індонезія та Міжнародний комітет Гонгу Миру, було урочисто відкрито 21 вересня 2010 року. Цього року він відзначає 10-ти річний ювілей.

Про це повідомили в Кременчуцькій міськраді.

Сьогодні у Кременчуці з офіційним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажність Пан Юдді Кріснанді. Він разом з міським головою Віталієм Малецьким цього дня побував у парку Миру, де традиційно пролунав Гонг Миру. У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції цього року цей традиційний захід проходив у обмеженому форматі.

Віталій Малецький зазначив, що Гонг Миру – це символ не тільки миру, а й дружби між Україною і Індонезією, адже наші країни давно пов’язують добрі стосунки. Керівник міста разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні паном Юдді Кріснанді обговорили питання можливості встановлення дружніх побратимських відносин між Кременчуком та індонезійським містом.

Система Orphus