Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч сертифікатами на отримання позашкільної освіти забезпечать 80 кременчуцьких дітей

Ще 20 кременчуцьких дітей зможуть здобувати позашкільну освіту за рахунок коштів міського бюджету. Вцілому, в поточному навчальному році сертифікатами на отримання такої освіти за рахунок міських видатків будуть забезпечені 80 кременчуцьких дітей. Надаватимуть ці послуги 2 провайдери позашкільної освіти: Центр розвитку «і-городок» та Освітній центр «Інша Освіта». Таке рішення ухвалили 10 вересня 2020 року на засідання конкурсної комісії конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці на 2020/2021 навчальний рік, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Варто відмітити, що на попередньому засіданні конкурсної комісії конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці на 2020/2021 навчальний рік було затверджено перелік переможців організацій-надавачів позашкільних освітніх послуг і навчальних програм відповідно. Тоді після оцінювання проєктів-учасників цьогорічного конкурсу члени журі проголосували за те, щоб у навчальних програмах «Хореографія» і «КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» було забезпечено по 20 бюджетних місць, а у програмі позашкільних занять з вивчення англійської та польської мови та ІТ-курсів для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США – по 10 бюджетних місць.

Втім, унаслідок економії бюджетних коштів, передбачених минулого року на оплату сертифікатів на здобуття позашкільної освіти та яка виникла у зв’язку з запровадженням карантинних заходів, з’явилася додаткова можливість спрямувати цей залишок на позашкільне навчання підростаючих кременчужан.

Враховуючи звернення батьків, директор ТОВ «Інша освіта» звернулася з проханням повторно розглянути попередньо затверджений обсяг бюджетних коштів, виділених на виконання 2-х програм із позашкільних занять та збільшити кількість їх учасників за рахунок бюджетних коштів.

На засіданні конкурсного комітету була проведена презентація навчальних програм провайдером позашкільної освіти ТОВ «Інша освіта». з вивчення англійської та польської мови для впевненого майбутнього (рівень володіння від А1 до С2) та ІТ-курсів для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США згідно принципів демократичної школи та етичного навчання та збільшити кількість здобувачів зазначених освітніх програм.

Члени конкурсної комісії одноголосно вирішили забезпечити додатково ще 20 кременчуцьких дітей сертифікатами для участі в навчальних програмах провайдера ТОВ «Інша освіта»: з вивчення англійської та польської мови для впевненого майбутнього (10 дітей) та ІТ-курсах для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США згідно принципів демократичної школи та етичного навчання (10 дітей).

Система Orphus