Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня шість років тому на Донбасі загинув військовий з Полтавщини

Сьогодні, 28 вересня, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь керівництво оборонного відомства, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону та гості столиці.

Дзвін Пам’яті пролунав тринадцять разів…

У 1997 році при виконанні миротворчої місії (SFOR) у Боснії і Герцеговині загинув старший сержант МАКСИМЧУК Володимир Іванович.

У 2014 році внаслідок російської агресії загинули:

Старший солдат БІЛИЙ Денис Анатолійович.

Солдат ЗАВІРЮХА Олександр Ігорович.

Сержант ЗЛАТЬЄВ Сергій Анатолійович.

Капітан КОЛОДІЙ Сергій Володимирович.

Старший солдат КУЧЕРЕНКО Владислав Ігорьович.

Владислав Кучеренко народився 7 березня 1993 року у селі Новаки Лубенського району Полтавської області. Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“.

Мав звання солдата, служив на посаді водія у 101-й окремій бригаді охорони ГШ ЗСУ.

25 вересня 2014 року в Донецькій області у зоні проведення антитерористичної операції під час виконання бойового завдання, БТР – 80, в якому перебував старший солдат Кучеренко Владислав Ігорьович, водій взводу БТР 6 роти охорони, військової частини А0139, здійснив наїзд на протитанкову міну, в результаті чого стався вибух. В результаті вибуху старший солдат Кучеренко В.І. був тяжко поранений та направлений до Артемівської міської лікарні в Донецькій області, після чого 26 вересня 2014 року був доставлений до Харківського військово-клінічного шпиталю в тяжкому стані. 27 вересня 2014 року близько 23:00 старший солдат Кучеренко В.І. від отриманих травм помер.

Похований у селі Новаки Лубенського району.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Також у 2014 році загинули:

Солдат ПИВОВАРОВ Олександр Сергійович.

Солдат СОКОЛАЧКО Юрій Іванович.

Старший солдат СОКОЛОВСЬКИЙ Денис Михайлович.

Лейтенант ТИЩИК Олексій Олександрович.

Солдат ХРОНЕНКО Анатолій Петрович.

У 2016 році:

Сержант ПІВЕНЬ Руслан Віталійович.

У 2019 році:

Солдат АДЖАВЕНКО Володимир Анатолійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Фото: Міноборони

Система Orphus