Ви тут:
Р Суспільство 

Тріщини в шинах: як діяти в такій ситуації?

Як і будь-яка автозапчастина автомобільні шини мають свій термін служби. Якою б якісною та дорогою не була ваша гума, вона має властивість рано чи пізно зношуватись. Але як бути, коли тріщини в шинах з’явились набагато раніше ніж ви очікували? Як справитися з проблемою? Відповідь на ці та інші питання постараємось знайти у статті.

Як бути коли на шинах з’явились тріщини?

Помітили тріщини на своїх шинах та не знаєте що з цим робити? Ні в якому разі не відкладайте цю проблему на потім. Ймовірніше за все ви не зможете реально оцінити серйозність ситуації. В деяких випадках тріщини можуть спричинити руйнування шини, а це у свою чергу загрожує водію та іншим учасникам дорожнього руху. Що ж робити? Виявивши тріщини обов’язково зверніться до спеціаліста, який зможе визначити причину їх виникнення. Більш детальну інформацію з приводу цього питання можна знайти тут rosava.com/ru/useful_tips/chi-mozhna-yizditi-z-trishinami-na-shinah. Якщо тріщини виявляться незначними то вам скоріше за все запропонують можливі шляхи їх усунення. Якщо ж діагностика покаже що тріщини глибокі, тоді їх доведеться замінити.

Що робити коли шини не підлягають відновленню?

Не варто засмучуватись якщо ваші шини не підлягають відновленню. Ви завжди можете придбати нові якісні варіанти які служитимуть довго не один рік. Рекомендуємо вам звернути увагу на автомобільні шини Premiorri Viamaggiore, які призначені для легкових автомобілів. Такі шини підійдуть тим хто цінує якість та комфорт водіння у холодну пору року. Замовити шини можна на сайті компанії Росава. Тут ви знайдете надзвичайно великий асортимент інших автомобільних шин з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Для того щоб вибрати вдалий варіант переходьте на сайт rosava.com та скористайтесь зручним каталогом.

Чим небезпечні тріщини на шинах?

Деякі водії дуже легковажно відносяться до тріщин на шинах, а є й такі які далі продовжують їздити з такими дефектами. В кращому випадку колесо рано чи пізно почне спускати й воно не зможе забезпечити необхідний рівень зчеплення з поверхнею дороги. В гіршому випадку шина просто лусне. Це частіше всього стається на великій швидкості, коли водій не може швидко зреагувати. Така ситуація є досить небезпечною для водія та пасажирів, а також для пішоходів. Саме через це варто вчасно реагувати на такі речі як тріщини в шинах, навіть якщо вам здається що вони незначні.

Система Orphus