Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Тіна Кароль презентувала трилогію “Найти своих” та новий альбом

Популярна українська виконавиця Тіна Кароль 18 вересня презентувала новий музичний альбом “Найти своих”. А напередодні довгоочікуваної прем’єри артистка оприлюднила вражаючу трилогію з однойменною назвою.

Прем’єра трилогії відбулася 17 вересня, на офіційному YouTube-каналі співачки. Тисячі її прихильників з нетерпінням чекали на цей момент і нарешті змогли почути цілих три пісні із альбому, який можна прослухати вже сьогодні, пише 24 канал.

Кліп-трилогія “Найти своих” – це історія, емоційний пазл, який складається в єдине ціле і відповідає на питання: “У чому криється щастя?”. До цього відеоряду входять три найголовніші пісні із альбому Тіни Кароль: “Найти своих”, “Лодочка”, “Небо”.
Ця відеоробота є наймасштабнішою у кар’єрі виконавиці і, водночас, її найкрихкішою музичною сповіддю. Вона складається із пісень-зізнань, які поєднані в одну історію.
“Знайти своїх – це щастя, втратити – випробування. Але набуття “своїх” можливе лише тоді, коли припиняєш шукати”,  – розповіла знаменитість.

“Найти своих” – це велика історія, яка складається із 17-ти пісень. Туди увійшли раніше презентовані треки, що бeли створені у колаборації з такими артистами, як Юлія Саніна, Андрій Хливнюк, Дан Балан (“Вільна”, “Безодня”, “Помнишь”), та нові проникливі композиції. 

Тіна вже давно знайшла своїх людей, відданих шанувальників. Цього року вона святкує 15 років життя на сцені і саме з нагоди цього презентує альбом та відеороботу, роблячи підсумок великого творчого шляху.

Система Orphus