Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

The Beatles випустять першу за 20 років книгу та документальний фільм

У серпні 2021 року вийде біографічна книга “The Beatles: Get Back” про роботу музикантів рок-групи The Beatles над їх останнім студійним альбомом Let It Be.

Про це повідомляє 112.ua з посиланням на The Guardian.

Вона стане першою за 20 років офіційною біографічною книгою The Beatles (у 2000 році вийшла “The Beatles Anthology” зі спогадами учасників групи).

Назва книги “Get Back” – це первісна назва альбому Let It Be, яку музиканти вирішили змінити ближче до його релізу в 1970 році.

Передмову для книги напише британський письменник Ханіф Курейши. Решта тексту – розшифровки 120 годин розмов учасників The Beatles в студії під час роботи над альбомом. Проілюстрована книга буде сотнями неопублікованих раніше фотографій групи.

“Разом з книгою вийде також документальний фільм режисера Пітера Джексона (“Володар перснів”). У картині можна буде почути оригінали записів, розшифрованих для книги, а також побачити архівні відео, зняті на 16-міліметрову плівку (відібрані з 55 годин матеріалу). Джексон має намір використовувати технологію реставрації відео”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus