Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

“Танці з зірками”: яка пара першою покинула шоу

Під час 2-го прямого ефіру “Танців з зірками”, яке відбулось 6 серпня, пари виклались на повну, але одній з них довелось назавжди попрощитись з паркетом. Для нового сезону виліт Дмитра Танковича і Ілони Гвоздьової став першим.

У 2 випуску “Танців з зірками” організатори вирішили влаштувати на паркеті справжній бал. Усі 14 учасників продемонстрували чуттєві та водночас пристрасні постановки, здивувавши суддів, пише 24 канал.

За традицією, першими оцінювали виступи конкурсантів експерти. У 2 випуску гостьовим суддею став Ігор Ласточкин, який не шкодував високих балів парам, адже пам’ятає і свої хвилювання перед виходом на паркет. За результатами голосування експертів, найслабшою парою виявились Слава Камінська і Дмитро Дікусар. 

Та, як і в попередньому сезоні “Танців з зірками”, вирішальними були голоси глядачів, які віддали свою підтримку фаворитам. Відтак у зоні ризику опинились Позитив і Юлія Сахневич, Сергій Мельник і Аделіна Делі, Дмитро Танкович і Ілона Гвоздьова. 

Першими “Танці з зірками 2020” покинули Дмитро Танкович і Ілона Гвоздьова. Пара з першого випуску потерпала від нападів хейтерів, які звинувачували танцівницю у тому, що вона безвідповідально ставиться до своєї вагітності: на останніх місяцях вона погодилась вийти на паркет. Критикували й невправні танцювальні па Дмитра Танковича. 

“Дякую. Це трішки швидше, аніж я планував. Але інколи важливіший яскравий сплеск”, – зазначив Дмитро Танкович. 


ФОТО: колаж LifeStyle 24 
поширити новину: